Polish Camp K9 Thorn 2019

0001/17

Nowy produkt

Intensywne szkolenia i moc atrakcji.
Termin 29 czerwca - 6 lipca 2019.

Ważne!

Jest możliwość rozłożenia wpłaty na trzy raty.

63 Przedmioty

1 178,86 PLN

Zapraszamy Państwa na największe w kraju intensywne szkolenie psów, które poprowadzą najlepsi polscy szkoleniowcy.
Szkolenia przeznaczone są dla wszystkich psów. Nie ma ograniczeń umiejętnościowych, wiekowych czy wielkościowych.
Zajęcia prowadzone są od rano do wieczora.
W cenę wliczone jest pełne wyżywienie, zakwaterowanie, szkolenia.
Między szkoleniami organizatorzy będą prowadzić konkursy i zawody z atrakcyjnymi nagrodami.
Tematy szkoleń to obrona, posłuszeństwo, nosework, kliker, podstawy pracy z psem, nowoczesne metody zastosowania obroży elektronicznej, resuscytacja krążeniowo oddechowa u psów, urazy u psów, żywienie.
W gratisie będzie również wiele niespodzianek od sponsorów.
Cena 1450 PLN brutto za psa i przewodnika
http://k9thorn.pl/glowna/243-polish-camp-k9-thorn-2017.html
1000 PLN brutto za osobę towarzyszącą .
http://k9thorn.pl/glowna/249-polish-camp-k9-thorn-2017.html
Ważne - kwotę można rozłożyć na trzy równe raty.
W przelewie proszę wpisać: 1 rata Polish Camp K9 Thorn 2019, 2 rata Polish Camp K9 Thorn 2019, 3 rata Polish Camp K9 Thorn 2019
Dzięki uprzejmości firmy TropiDog każdy pies otrzyma worek karmy, który zapewni wyżywienie na czas trwania obozy. Dodatkowo będą duże worki do wygrania w konkursach.
Dzięki firmie Garmin Polska jeden z uczestników wygra wielofunkcyjną obroże Delta Smart.
Instruktorzy:

Dariusz Kmiecik - obrona
Licencjonowany pozorant Związku Kynologicznego w Polsce, sędzia kynologiczny, instruktor szkolenia psów, ekspert kynologii policyjnej, szkoleniowiec psów policyjnych, wielokrotny uczestnik mistrzostw świata. Dzięki zdobytej wiedzy i pasji gościł w różnych zawodach 52 razy na podium.

Pavel Markusek - obrona, nowoczesne metody zastosowania obroży elektronicznej
Pavel Markusek rozpoczął przygodę z psami w roku 1999 w klubie kynologicznym 'Bystrice nad Pernstejnem' w Czechach, skąd pochodzi. Przez lata uczestniczył w wielu obozach szkoleniowych, pracował na kilku ośrodkach szkoleniowych dla psów, głównie w Czechach. Posiada licencję pozoranta czeskiego klubu kynologicznego CKS, która pozwala na pozorowanie na egzaminach i zawodach. Był instruktorem Polskiego Związku Instruktorów i Przewodników Psów Służbowych w Polsce. Prowadził kursy dla pozorantów polskiej służby więziennej, służby więziennej Izraela i Wojska Polskiego. Startował w zawodach IPO, NZR w Czechach i za granicą, na Mistrzostwach Świata Bokserów w Austrii ATIBOX-WM i w zawodach psów służbowych. Obecnie prowadzi swoją szkołę dla psów i przewodników MARKUSEK-TEAM w Dachowej koło Poznania.

Dawid Skrzypek - obrona
Licencjonowany pozorant Związku Kynologicznego w Polsce, instruktor szkolenia psów ZKwP specjalność psy użytkowe, asystent kynologiczny. Ukończył kurs trenerski Animal Training Academy,
uczestniczył w wielu obozach i seminariach z zakresu obrony, motywacji, tropienia. Ukończył studia podyplomowa z zakresu "hodowla zwierząt towarzyszących" specjalizacja PSY i KOTY
Aktywnie pracuje z psami służbowymi i sportowymi.

Katarzyna Jakubowska - nosework, posłuszeństwo, podstawy pracy z psem - na czym polega nowoczesny trening psów
Od ponad 10 lat zajmuję się pracą z psami. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku kynologia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Od ponad 8 lat jestem Jest przewodnikiem certyfikowanego psa ratowniczego o specjalności terenowej i gruzowiskowej, z którym uczestniczyła w kilkudziesięciu akcjach poszukiwawczych. Ukończyła kurs Przewodników Psów Ratowniczych w Wydziale Wyszkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych Szkoły Aspirantów PSP w Nowym Sączu. Jest drugim wicemistrzem Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2013 oraz wicemistrzem Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2015. Ukończyła wiele seminariów i warsztatów z dziedziny motywacji, pracy z psami, pracy z psami sportowymi i służbowymi oraz żywienia psów. W 2016 roku ukończyłam kurs trenerski Animal Training Academy. Największą pasją jest budowanie zaufania pomiędzy psem a człowiekiem opartego na zrozumieniu, komunikacji i wzajemnym szacunku. Doskonale wie i rozumie, co to znaczy mieć z psem taką więź, która wydaje się być niemal magiczna.

Beata Ryl - kliker, posłuszeństwo

Sylwester Winiarski:
Rat.med. Sylwester Winiarski, autor książki pt. „Czekając na Medevac” Przedstawi na obozie czynności medyczne realizowane przez wojskową służbę zdrowia zgodnie ze standardem JTTSCPG, obowiązującym w doktrynie wojskowo-medycznej NATO. Unikalnością wykładów będzie to, że autor kilkukrotnie uczestniczył w operacjach wojskowej służby zdrowia realizowanych przez Wojsko Polskie ISAF w Afganistanie w latach 2011 i 2016-2018, pełniąc funkcję ratownika pola walki.
Polecamy szkolenie wszystkim tym, którzy interesują się niesieniem pomocy ciężko rannym ludziom, którzy obrażenia ciała odniosły w nietypowych (bo wojennych) warunkach.

Magdalena Tomasikiewicz - PANEL WETERYNARYJNY:
Pierwsza pomoc przedmedyczna:
mój pies uległ wypadkowi (najczęstsze, nieoczekiwane zdarzenia na spacerze, treningu, w domu)
środki ostrożności które należy mieć na uwadze udzielając pomocy psu którego nie znamy
Pierwsze dni szczeniaka (nie tylko sportowego) w nowym domu -na co zwrócić szczególną uwagę (zdrowie i żywienie)
Podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas treningu fizycznego z psem
Kiedy do lekarza? Profilaktyka podstawą zapobiegania problemom w życiu i zdrowiu każdego czworonoga – co, kiedy i jak często badać.
Magdalena Tomasikiewicz Lekarz Weterynarii inż. Zootechnik – od zawsze związana z psami, w szczególności tymi po przejściach. Założycielka grupy @AdopsySportClub na co dzień lekarz weterynarii w lecznicy Royal-Vet w Krakowie
Prywatnie właścicielka 2 suczek z „odzysku” Szelki (mix) oraz Ritty (Owczarek Niemiecki linia użytkowa) z którymi czynnie trenuje i startuje.
Zajęcia będą prowadzone w grupach maksymalnie dziesięcioosobowych.
Każdego dnia prowadzenie przejmie inny instruktor.
Minimum dwa wejścia na plac.

Na terenie będzie można przyzwyczajać psy do uprzęży taktycznej i transportu linowego.
Dodatkowa atrakcja to jazda tyrolką z psem.
Przez cały okres szkolenia zapewniamy opiekę weterynaryjną.
OWS "Andrzejówka http://www.ow-andrzejowka.pl/galeria.html leży w miejscowości Ługi (Beskid Sądecki) przy samej granicy ze Słowacją i graniczącym z rzeką Poprad.
Obiekt dysponuje komfortowo wyposażonymi dwu i trzyosobowymi domkami.
W każdym z nich znajduje się łazienka z prysznicem i toaletą.
Na terenie ośrodka zezwala się na trzymanie psów w pokojach. Będzie również przygotowane duże pomieszczenie na klatki dla psów obok ośrodka.

W wolnym czasie można zwiedzić uzdrowisko Krynica Zdrój, wjechać gondolą na górę Jaworzyna z której podziwia się widok Tatr Zachodnich, przejechać się sankostrada w Krynicy i pochodzić niezliczonymi szlakami górskimi, wybrać się na spływ pontonami po granicznej rzece Poprad, wycieczkę do jednego z największych kompleksów zamkowych Europy w Słowackim Spiski o powierzchni 4 hektarów, park linowy przy ośrodku Czarny Potok.

Udogodnienia w ośrodku Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Andrzejówka"
Okolica
• miejsce na ognisko
• miejsce na piknik
• sprzęt do grillowania
• taras
• ogród
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
• niska umywalka
• wysoka toaleta
• toaleta z uchwytami
• dostęp dla wózków inwalidzkich
Zwierzęta
• Zwierzęta są akceptowane.
Rekreacja
• sprzęt do badmintona
• jazda konna
• jazda na rowerze
• piesze wycieczki
• kajakarstwo
• rzutki
• wędkowanie

Regulamin:

 

 1.     Organizatorem obozu POLISH CAMP K9 THORN 2019 jest firma K9 Thorn Ewelina Deputat, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Karola Olszewskiego 40, NIP 7962545522
 2.     Uczestnik szkolenia jest zobowiązany do posiadania i okazania, na wezwanie lekarza weterynarii, książeczki zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami.
 3.     Podczas szkolenia wszystkie psy muszą być prowadzone na smyczy, chyba że prowadzący zajęcia zdecyduje inaczej.
 4.     Na terenie ośrodka, pomiędzy zajęciami, wszystkie psy muszą być wyprowadzane na smyczy.
 5.     Przewodnik psa zobowiązany jest do sprzątania nieczystości po swoim pupilu.
 6.     Organizatorzy szkolenia nie odpowiadają za ewentualne szkody wyrządzone przez psa lub uszczerbek na zdrowiu samego psa, w przypadku niedostosowania się do poleceń instruktora zajęć lub regulaminu (odpowiedzialność cywilna z tytułu posiadania zwierzęcia, zgodnie z art. 431 Kodeksu cywilnego: „ Kto zwierzę chowa lub się nim posługuje, zobowiązany jest do naprawienia wyrządzonych przez nie szkód, niezależnie od tego czy było pod jego nadzorem, czy też zabłąkało się lub uciekło (…)”)
 7.     Za ewentualne szkody materialne lub uszczerbek na zdrowiu wyrządzone przez psa przewodnika oraz osoby towarzyszące, odpowiada i w całości pokrywa przewodnik, z wyłączeniem sytuacji, gdy pełen nadzór nad psem ma instruktor.
 8.     Psy pozostawione w pokoju bez nadzoru przewodnika powinny przebywać w przeznaczonych do tego celu klatkach.
 9.     Za wszelkie szkody materialne spowodowane przez psa odpowiada przewodnik psa (odpowiedzialność cywilna)
 10.   O przebiegu zajęć decyduje instruktor prowadzący dane zajęcia.
 11.   Uczestnik szkolenia zobowiązany jest przestrzegać poleceń prowadzącego zajęcia.
 12.   Uczestnicy obozu zostają podzieleni na grupy. O organizacji zajęć informacje zostaną przekazana podczas pierwszego spotkania organizacyjnego na początku obozu. Ponadto informacje o zmianach przekazywane będą podczas śniadania.
 13.   Każdy pies zgłoszony do zajęć ma minimum dwa zajęcia dziennie.
 14.   Uczestnik zobowiązany jest stawić się  punktualnie na zajęciach. Spóźnienie oznacza rezygnacje ze szkolenia i przepada bez możliwości zwrotu pieniędzy za dane zajęcia lub odbycia treningu w późniejszym czasie.
 15.   Godzinę śniadania wyznacza się na 8.00.
 16.   W miarę możliwości czasowych istnieje możliwość dodatkowych zajęć. Zajęcia te są ustalane indywidualnie z wybranym przez uczestnika instruktorem. Zajęcia te są dodatkowo płatne, a ich koszt ustalany indywidualnie z prowadzącym zajęcia.
 17.   Dodatkowe zajęcia sią tylko i wyłącznie dobrą wolą instruktorów. Nie stanowią zajęć obligatoryjnych.
 18.   W trakcie seminarium zabronione jest rejestrowanie indywidualnie przez Uczestników treści seminariów przy pomocy urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz chyba że instruktor wyrazi na to zgodę.
 19.   Podczas zajęć wykonywane będą przez organizatora zdjęcia i filmy, które w późniejszym czasie mogą być publikowane na stronie internetowej organizatora i mediach społecznościowych K9 Thorn. Uczestnik szkolenia zgadza się  na publikację swojego wizerunku.
 20.   W czasie trwania zajęć obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i innych używek pod groźbą wydalenia ze szkolenia, bez prawa do zwrotu uiszczonej kwoty za obóz.
 21.   Incydenty niekoleżeńskiego i uciążliwego wobec innych uczestników zachowania może skutkować wydaleniem ze szkolenia, bez prawa do zwrotu uiszczonej kwoty za obóz.
 22.   Uczestnik zobowiązany jest stosować się podczas szkolenia do wszelkich wskazówek i poleceń organizatora w zakresie przebiegu szkolenia.
 23.   Dokładny rozkład zajęć, podział na grupy i organizacja poszczególnych szkoleń zostanie ogłoszona podczas pierwszego wieczoru obozu. Organizator obozu zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w trakcie trwania obozu.
 24.   Na terenie ośrodka będzie weterynarz, który udziela rad bezpłatnie. Za wszelkie zabiegi będzie pobierana opłata.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Polish Camp K9 Thorn 2019

Polish Camp K9 Thorn 2019

Intensywne szkolenia i moc atrakcji.
Termin 29 czerwca - 6 lipca 2019.

Ważne!

Jest możliwość rozłożenia wpłaty na trzy raty.

Related Products