Osoba towarzysząca - Polish Camp K9 Thorn 2021

0008/17

Nowy produkt

Związku z dużym zainteresowaniem i brakiem wolnych miejsc wstrzymujemy zapisy do 15 czerwca. Zainteresowane osoby proszę o wiadomość e-mail lub telefon. Po 15.06.2021 będzie informacja czy zwolniły się jakieś miejsca.

Oferta dla osoby towarzyszącej.

Intensywne szkolenia i moc atrakcji.
Termin 3 lipca - 10 lipca 2019.

29 Przedmioty

1 056,91 PLN

Zapraszamy Państwa na największe w kraju intensywne szkolenie psów, które poprowadzą najlepsi polscy i zagraniczni szkoleniowcy.
Szkolenia przeznaczone są dla wszystkich psów. Nie ma ograniczeń umiejętnościowych, wiekowych, rasowych czy wielkościowych.
Zajęcia prowadzone są od rano do wieczora.

W cenę wliczone jest pełne wyżywienie, zakwaterowanie, szkolenia.
Między szkoleniami będą rozgrywane mecze i konkursy w których będzie można wygrać wiele niespodzianek od sponsorów. Będzie to sprzęt naszej produkcji i worki karmy.

Tematy szkoleń to obrona, posłuszeństwo, nosework, kliker, podstawy pracy z psem, resuscytacja krążeniowo oddechowa u psów, urazy u psów, żywienie.

Ważne!
Jest możliwość rozłożenia wpłaty na trzy raty.
Ostatnia rata do 15 czerwca.
(przy wpłacie na konto proszę dopisywać "RATA 1, RATA 2, RATA 3)
Przy wypełnianiu danych proszę zaznaczyć odbiór osobisty.
O fakturę proszę prosić przed wpłatą.
Koszt pobytu z psem 1750 PLN
Koszt pobytu obserwatora 1300 PLN

Link na stronę do wykupienia pobytu:

Film z roku 2019 - https://www.facebook.com/k9thorn/videos/476637883128964/
Film z roku 2018 - https://www.facebook.com/k9thorn/videos/320962965336809/
Film z roku 2017 - https://www.facebook.com/k9thorn/videos/988740891287929/

Zajęcia poprowadzą instruktorzy z Polski i Czech.
Katarzyna Jakubowska
Pavel Markusek
Magdalena Tomasikiewicz

Chomiąża Księża to miejsce na wypoczynek z dala od wielkich miast i kurortów. Ośrodek Zatoka Zabłockich położony jest bezpośrednio nad Jeziorem Ostrowieckim, połączonym z Wielką Pętlą Wielkopolską. Dwa pomosty umożliwiają cumowanie kajaków, łodzi i jachtów. Kanały żeglowne poszerzają zasięg wycieczek niemal na całą Polskę.
W ośrodku znajduje się pensjonat i domki, wszystkie pokoje zapewniają komfortowe warunki. Czteroosobowe apartamenty posiadają dwa pokoje, łazienki, TV cyfrową i Wi-Fi. Każdy lokal posiada balkon z widokiem na jezioro oraz aneks kuchenny. Każdy pokój i apartament jest wyposażony w stół z krzesłami. Wszyscy goście ośrodka mają bezpłatny dostęp do Internetu. Naszym gościom zapewniamy całodzienne wyżywienie. Na potrzeby spotkań przygotowaliśmy salę szkoleniową oraz trzy altany z grillem, wędzarnię i miejsce na ognisko. Oferujemy urokliwą plażę, dwa pomosty i kamienną groblę. Dodatkowo na 4 hektarach ogrodzonego terenu znajdą Państwo boisko do siatkówki, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, dwa stawy oraz grotę skalną z wodospadem.

Były takie przypadki, że jakiś stęskniony pies zjadł futrynę lub wszedł na dach i parapet budynku. Dlatego w roku 2021 na obozie klatki dla psów będą obowiązkowe.
Apartamenty składają się z dwóch pokoi, mały pokój jest przejściowy. Na apartament przypadają trzy osoby i trzy psy, będziemy się starać aby w apartamencie były maksymalnie trzy osoby i dwa psy.

Instruktorzy:
Pavel Markusek - obrona
Pavel Markusek rozpoczął przygodę z psami w roku 1999 w klubie kynologicznym 'Bystrice nad Pernstejnem' w Czechach, skąd pochodzi. Przez lata uczestniczył w wielu obozach szkoleniowych, pracował na kilku ośrodkach szkoleniowych dla psów, głównie w Czechach. Posiada licencję pozoranta czeskiego klubu kynologicznego CKS, która pozwala na pozorowanie na egzaminach i zawodach. Był instruktorem Polskiego Związku Instruktorów i Przewodników Psów Służbowych w Polsce. Prowadził kursy dla pozorantów polskiej służby więziennej, służby więziennej Izraela i Wojska Polskiego. Startował w zawodach IPO, NZR w Czechach i za granicą, na Mistrzostwach Świata Bokserów w Austrii ATIBOX-WM i w zawodach psów służbowych. Obecnie prowadzi swoją szkołę dla psów i przewodników MARKUSEK-TEAM w Dachowej koło Poznania.


Katarzyna Jakubowska - nosework, posłuszeństwo, podstawy pracy z psem - na czym polega nowoczesny trening psów
Od ponad 10 lat zajmuję się pracą z psami. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku kynologia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Od ponad 8 lat jestem Jest przewodnikiem certyfikowanego psa ratowniczego o specjalności terenowej i gruzowiskowej, z którym uczestniczyła w kilkudziesięciu akcjach poszukiwawczych. Ukończyła kurs Przewodników Psów Ratowniczych w Wydziale Wyszkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych Szkoły Aspirantów PSP w Nowym Sączu. Jest drugim wicemistrzem Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2013 oraz wicemistrzem Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2015. Ukończyła wiele seminariów i warsztatów z dziedziny motywacji, pracy z psami, pracy z psami sportowymi i służbowymi oraz żywienia psów. W 2016 roku ukończyłam kurs trenerski Animal Training Academy. Największą pasją jest budowanie zaufania pomiędzy psem a człowiekiem opartego na zrozumieniu, komunikacji i wzajemnym szacunku. Doskonale wie i rozumie, co to znaczy mieć z psem taką więź, która wydaje się być niemal magiczna.

Magdalena Tomasikiewicz - PANEL WETERYNARYJNY:
Pierwsza pomoc przedmedyczna:
mój pies uległ wypadkowi (najczęstsze, nieoczekiwane zdarzenia na spacerze, treningu, w domu)
środki ostrożności które należy mieć na uwadze udzielając pomocy psu którego nie znamy
Pierwsze dni szczeniaka (nie tylko sportowego) w nowym domu -na co zwrócić szczególną uwagę (zdrowie i żywienie)
Podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas treningu fizycznego z psem
Kiedy do lekarza? Profilaktyka podstawą zapobiegania problemom w życiu i zdrowiu każdego czworonoga – co, kiedy i jak często badać.
Magdalena Tomasikiewicz Lekarz Weterynarii inż. Zootechnik – od zawsze związana z psami, w szczególności tymi po przejściach. Założycielka grupy @AdopsySportClub na co dzień lekarz weterynarii w lecznicy Royal-Vet w Krakowie
Prywatnie właścicielka 2 suczek z „odzysku” Szelki (mix) oraz Ritty (Owczarek Niemiecki linia użytkowa) z którymi czynnie trenuje i startuje.

Zajęcia będą prowadzone w grupach maksymalnie dziesięcioosobowych.
Każdego dnia prowadzenie przejmie inny instruktor.
Minimum dwa wejścia na plac.

Na terenie będzie można przyzwyczajać psy do uprzęży taktycznej i transportu linowego.
Dodatkowa atrakcja to jazda tyrolką z psem.

Regulamin:

1. Organizatorem obozu POLISH CAMP K9 THORN 2019 jest firma K9 Thorn Ewelina Deputat, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Karola Olszewskiego 40, NIP 796254552

2. Uczestnik szkolenia jest zobowiązany do posiadania i okazania, na wezwanie lekarza weterynarii, książeczki zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami

3. Podczas szkolenia wszystkie psy muszą być prowadzone na smyczy, chyba że prowadzący zajęcia zdecyduje inaczej

4. Na terenie ośrodka, pomiędzy zajęciami, wszystkie psy muszą być wyprowadzane na smyczy

5. Przewodnik psa zobowiązany jest do sprzątania nieczystości po swoim pupilu.

6. Organizatorzy szkolenia nie odpowiadają za ewentualne szkody wyrządzone przez psa lub uszczerbek na zdrowiu samego psa, w przypadku niedostosowania się do poleceń instruktora zajęć lub regulaminu (odpowiedzialność cywilna z tytułu posiadania zwierzęcia, zgodnie z art. 431 Kodeksu cywilnego: „Kto zwierzę chowa lub się nim posługuje, zobowiązany jest do naprawienia wyrządzonych przez nie szkód, niezależnie od tego czy było pod jego nadzorem, czy też zabłąkało się lub uciekło.

7. Za ewentualne szkody materialne lub uszczerbek na zdrowiu wyrządzone przez psa przewodnika oraz osoby towarzyszące, odpowiada i w całości pokrywa przewodnik, z wyłączeniem sytuacji, gdy pełen nadzór nad psem ma instruktor

8. Psy pozostawione w pokoju bez nadzoru przewodnika powinny przebywać w przeznaczonych do tego celu klatkach

9. Za wszelkie szkody materialne spowodowane przez psa odpowiada przewodnik psa (odpowiedzialność cywilna)

10. O przebiegu zajęć decyduje instruktor prowadzący dane zajęcia.

11. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest przestrzegać poleceń prowadzącego zajęcia.

12. Uczestnicy obozu zostają podzieleni na grupy. O organizacji zajęć informacje zostaną przekazana podczas pierwszego spotkania organizacyjnego na początku obozu. Ponadto informacje o zmianach przekazywane będą podczas śniadania.

13. Każdy pies zgłoszony do zajęć ma minimum dwa zajęcia dziennie.

14. Uczestnik zobowiązany jest stawić się punktualnie na zajęciach. Spóźnienie oznacza rezygnacje ze szkolenia i przepada bez możliwości zwrotu pieniędzy za dane zajęcia lub odbycia treningu w późniejszym czasie.

15. Godzinę śniadania wyznacza się na 8.00.

16. W miarę możliwości czasowych istnieje możliwość dodatkowych zajęć. Zajęcia te są ustalane indywidualnie z wybranym przez uczestnika instruktorem. Zajęcia te są dodatkowo płatne, a ich koszt ustalany indywidualnie z prowadzącym zajęcia.

17. Dodatkowe zajęcia są tylko i wyłącznie dobrą wolą instruktorów. Nie stanowią zajęć obligatoryjnych.

18. W trakcie seminarium zabronione jest rejestrowanie indywidualnie przez Uczestników treści seminariów przy pomocy urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz, chyba że instruktor wyrazi na to zgodę.

19. Podczas zajęć wykonywane będą przez organizatora zdjęcia i filmy, które w późniejszym czasie mogą być publikowane na stronie internetowej organizatora i mediach społecznościowych K9 Thorn. Uczestnik szkolenia zgadza się na publikację swojego wizerunku.

20. W czasie trwania zajęć obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i innych używek pod groźbą wydalenia ze szkolenia, bez prawa do zwrotu uiszczonej kwoty za obóz

21. Incydenty niekoleżeńskiego i uciążliwego wobec innych uczestników zachowania może skutkować wydaleniem ze szkolenia, bez prawa do zwrotu uiszczonej kwoty za obóz.

22. Uczestnik zobowiązany jest stosować się podczas szkolenia do wszelkich wskazówek i poleceń organizatora w zakresie przebiegu szkolenia.

23. Dokładny rozkład zajęć, podział na grupy i organizacja poszczególnych szkoleń zostanie ogłoszona podczas pierwszego wieczoru obozu. Organizator obozu zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w trakcie trwania obozu.

24. Na terenie ośrodka będzie weterynarz, który udziela rad bezpłatnie. Za wszelkie zabiegi będzie pobierana opłata.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Osoba towarzysząca - Polish Camp K9 Thorn 2021

Osoba towarzysząca - Polish Camp K9 Thorn 2021

Związku z dużym zainteresowaniem i brakiem wolnych miejsc wstrzymujemy zapisy do 15 czerwca. Zainteresowane osoby proszę o wiadomość e-mail lub telefon. Po 15.06.2021 będzie informacja czy zwolniły się jakieś miejsca.

Oferta dla osoby towarzyszącej.

Intensywne szkolenia i moc atrakcji.
Termin 3 lipca - 10 lipca 2019.

Polecane produkty