Ice Camp K9 Thorn 2021/2022 - Obserwator

0030/21

Nowy produkt

Zapraszamy Państwa na największe w kraju intensywne szkolenie psów, które poprowadzą najlepsi polscy szkoleniowcy.
Szkolenia przeznaczone są dla wszystkich psów. Nie ma ograniczeń umiejętnościowych, wiekowych, rasowych czy wielkściowych.
Termin: 27 grudnia 2021 - 2 stycznia 2022
Miejscowość: Gierałtówka - Stronie Śląskie - Sudety
Cena 1350 PLN za obserwatora.

20 Przedmioty

1 097,56 PLN

Zajęcia prowadzone są od rano do wieczora.
Tematy szkoleń to obrona, posłuszeństwo, nosework, kliker, podstawy pracy z psem.
Między szkoleniami organizatorzy będą prowadzić konkursy i zawody z atrakcyjnymi nagrodami.
Każdemu uczestnikowi gwarantujemy  wyżywienie, szkolenia i zabawę sylwestrową.
Ważne!
Jest możliwość rozłożenia wpłaty na trzy raty.
Ostatnia rata do 15 grudnia.
Po 15 grudnia wpłata nie podlega zwrotowi.
Przy wpłacie na konto proszę dopisywać "RATA 1, RATA 2, RATA 3.
Przy wypełnianiu danych proszę zaznaczyć odbiór osobisty.
O fakturę proszę prosić przed wpłatą.

Instruktorzy:

Katarzyna Jakubowska - nosework, cliker, posłuszeństwo, podstawy pracy z psem - na czym polega nowoczesny trening psów.

Od ponad 10 lat zajmuję się pracą z psami. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku kynologia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Od ponad 8 lat jestem Jest przewodnikiem certyfikowanego psa ratowniczego o specjalności terenowej i gruzowiskowej, z którym uczestniczyła w kilkudziesięciu akcjach poszukiwawczych. Ukończyła kurs Przewodników Psów Ratowniczych w Wydziale Wyszkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych Szkoły Aspirantów PSP w Nowym Sączu. Jest drugim wicemistrzem Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2013 oraz wicemistrzem Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2015. Ukończyła wiele seminariów i warsztatów z dziedziny motywacji, pracy z psami, pracy z psami sportowymi i służbowymi oraz żywienia psów. W 2016 roku ukończyłam kurs trenerski Animal Training Academy. Największą pasją jest budowanie zaufania pomiędzy psem a człowiekiem opartego na zrozumieniu, komunikacji i wzajemnym szacunku. Doskonale wie i rozumie, co to znaczy mieć z psem taką więź, która wydaje się być niemal magiczna.

Pavel Markusek - obrona

Pavel Markusek rozpoczął przygodę z psami w roku 1999 w klubie kynologicznym 'Bystrice nad Pernstejnem' w Czechach, skąd pochodzi. Przez lata uczestniczył w wielu obozach szkoleniowych, pracował na kilku ośrodkach szkoleniowych dla psów, głównie w Czechach. Posiada licencję pozoranta czeskiego klubu kynologicznego CKS, która pozwala na pozorowanie na egzaminach i zawodach. Był instruktorem Polskiego Związku Instruktorów i Przewodników Psów Służbowych w Polsce. Prowadził kursy dla pozorantów polskiej służby więziennej, służby więziennej Izraela i Wojska Polskiego. Startował w zawodach IPO, NZR w Czechach i za granicą, na Mistrzostwach Świata Bokserów w Austrii ATIBOX-WM i w zawodach psów służbowych. Obecnie prowadzi swoją szkołę dla psów i przewodników MARKUSEK-TEAM w Dachowej koło Poznania.

Opiekę weterynaryjną zapewni nam Magdalena Tomasikiewicz Lekarz Weterynarii inż. Zootechnik – od zawsze związana z psami, w szczególności tymi po przejściach. Założycielka grupy @AdopsySportClub na co dzień lekarz weterynarii.


Regulamin:
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody, wypadki ludzi i zwierząt.
2. Za wszystkie szkody spowodowane przez psa wobec ludzi i mienia odpowiada właściciel. Za ewentualne wypadki podczas imprezy odpowiada przewodnik.
3. Klatki dla psów są obowiązkowe i pies podczas nieobecności przewodnika powinien być w niej zamknięty.
4. Organizator zastrzega sobie możliwość pominięcia lub modyfikacji poszczególnych szkoleń ze względu na bezpieczny i płynny przebieg obozu.
5. Suki mające cieczkę należy zgłosić podczas prezentacji i będą startować na końcu każdego szkolenia.
6. Szczepienie psa na wściekliznę jest obowiązkowe i należy je okazać w dniu przyjazdu.
7. W przypadku niestosownego, niekoleżeńskiego zachowania uczestnika obozu lub złego obchodzenia się z psem uczestnik zostanie natychmiast wydalony z obozu.
8. Na terenie ośrodka obowiązuje również regulamin wewnętrzy obiektu.

Gierałtówka to wyjątkowe miejsce położone we wsi Stary Gierałtów w dolinie rzeki Biała Lądecka w otoczeniu Gór Złotych i Bialskich we wschodniej części Sudetów. Nasze miejsce jest dla osób poszukujących wypoczynku w otoczeniu dzikiej przyrody i uspokajającym akompaniamencie strumyka. Tak, usypiając usłyszysz jego szum.
Na lubiących aktywnie spędzać czas  w okolicy czeka mnóstwo atrakcji, m.in.: w okresie zimowym kilka stoków narciarskich, 160 km tras do uprawiania narciarstwa biegowego, latem szlaki piesze i rowerowe oraz trasy zjazdowe kolarstwa górskiego.
Przygotowaliśmy dla Państwa:
  • 12 apartamentów turystycznych, każdy z osobnym wejściem z zewnątrz, składający się z salonu z aneksem kuchennym, 1, 2 lub 3 sypialni oraz łazienki
  • 6 pokoi 3 i 4 osobowych typu studio z aneksem kuchennym i łazienką
  • 2 pokoje 3 osobowe z łazienką.

.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ice Camp K9 Thorn 2021/2022 - Obserwator

Ice Camp K9 Thorn 2021/2022 - Obserwator

Zapraszamy Państwa na największe w kraju intensywne szkolenie psów, które poprowadzą najlepsi polscy szkoleniowcy.
Szkolenia przeznaczone są dla wszystkich psów. Nie ma ograniczeń umiejętnościowych, wiekowych, rasowych czy wielkściowych.
Termin: 27 grudnia 2021 - 2 stycznia 2022
Miejscowość: Gierałtówka - Stronie Śląskie - Sudety
Cena 1350 PLN za obserwatora.

Polecane produkty